СПОРТИВНИЙ КЛУБ "ТАЙФУН" > Новини > Новини детальніше

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ 2011 З КІКБОКСИНГУ WPKA СЕРЕД МОЛОДІ ТА ДОРОСЛИХ

львівський кік-боксинг

З 10 по 15 травня 2011 року у Київському палаці спорту відбувся Чемпіонат світу з кікбоксингу WPKA серед молоді та дорослих..


Всесвітній чемпіонат зібрав кворум учасників з 38 країн світу загальною кількістю понад 1000 спортсменів, що суттєво впливало на напруженість поєдинків у більшості вікових категорій.. На протязі 5 діб спортсмени з різних куточків світу боролися за призові місця..

Бої проходили по різному, було все – напружена боротьба войовничих протилежностей, нокдауни та нокаути, висока майстерність та неодмінна жага перемогти здолавши силу волі суперника..


Спортивне свято кікбоксерів по спортивній напрузі, емоціях та особистих досягненнях було доволі значним, що, безумовно, забезпечить подальший розвиток кікбоксингу у світі..

Український Союз Кікбоксінгу зробив усе, щоб гості міста Києва почували себе як вдома, забезпечивши учасникам світової першості комфортне розміщення, пересування та цікаву дозвільну програму..
Якісні нагороди для переможців та призерів - окрема тема, подібних медалей та грамот ще не було у світі..
Час підбити результати, отже, в командному заліку місця розподілились наступним чином: перша – збірна команда України, друга – Іспані, третя – Чехії, четверте місце у збірної команди Афганістану..

До скарбнички спортсменів «Українського Союзу Кікбоксінгу» за час першості додалось 43 золотих, 36 срібних та 41 бронзова нагорода серед дорослих, а також 26 золотих, 23 срібних та 20 бронзових нагород серед юніорів..

Таким чином Український Союз Кікбоксінгу виправдав високу довіру нашої Держави, яка надала йому можливість організувати проведення світової першості..


По цьому девіз нашої організації «ВПЕРЕД І ТІЛЬКИ ВПЕРЕД» неодмінно стане девізом для всіх членів великої Української кікбоксерської Асоціації..

Президія УСК..

Назад